Уляна Горбачевська
режисерка, авторка проєкту
Співачка, акторка, режисерка, дослідниця автентичних українських пісень та давніх духовних напівів.
Творить нові сучасні художні форми у театральних, співочих, літературно-музичних, мультидисциплінарних та джазових проектах, що базуються на архаїчній співочій традиції і тісно пов’язані з українською культурою. Також поєднує традиційну пісню з власними імпровізаціями у царині сучасної музики (фрі-джаз, електроніка, симфонічна музика).
Відомі проекти: «Leopolis Quintet», «Мозаїка», «Антонич удома», «Псальма. Подорож», «Альберт, або найвища форма страти», «Пісні війни і Неба», «Ультрамарин», «Партитури фотографій», а також авторська школа автентичного співу «Дорога до персонального звуку».
Марія Олійник
композиторка
Навчалась у Королівській Консерваторії в Гаазі (Нідерланди) та Львівській Національній Музичній Академії ім. М. Лисенка. В її творах поєднуються сучасна класична стародавня європейська музика.
У творах кількох останніх років Марія звертається до джерел автентичної співочої традиції України.
2017 р. на міжнародному музичному фестивалі «Контрасти» відбулась прем’єра її твору «Присвята Василю Сліпаку».
Бадюк Сергій
Учасник гуртів «Чорноморці» (що відтворює співочу традицію української Кубані і чоловіче багатоголосся) та «Щука-Риба» (пісенне багатоголосся України).
Вишивальник українського традиційного одягу.
Працював як актор-співак у фільмі «Чорний ворон» та серіалі «І будуть люди».
Ольга Баландюх
Співачка, скрипалька, художниця, модель.
Брала участь у проєктах «Голос країни», міжнародному джазовому фестивалі «Jazz Bez XX», концерті української музики «Ковчег. Україна», українсько-канадському музичному проєкті «Ukrainian Artists United», перформансі «Дія 1. Відлуння».
В Ольги є музичний проєкт «Голос української природи».
У 2023 році вона видала книгу «Двадцята планета від Сонця», а у 2024 році випустила збірку поезій «У нитках хаосу».
www.youtube.com/c/OlhaBalandiukh
Микола Береза
Актор театру і кіно, режисер Львівського академічного театру імені Леся Курбаса.
Закінчив акторський курс у ЛНУ імені Івана Франка та режисерський курс Володимира Кучинського. Здійснив постановку вистави «Репетиція у Театрі злочину» за Жаком Моклером. Виконавець головної ролі у фільмах «Червоний» та «Червоний. Без лінії фронту» (режисер – Заза Буадзе). Також знімався у фільмах «Срібна земля», «Брати. Остання сповідь», «Тіні незабутих предків» та ін.
Денис Іванів
Співак, учасник гурту «Щука-Риба».
Вивчає і виконує традиційний автентичний спів України. Займається моделінгом.
Навчається на культурній антропології у КНУ ім. Тараса Шевченка.
www.facebook.com/people/Denis-Ivaniv/100008535794475
Софія Лешишак
Акторка драматичного театру та кіно. Вокалістка етно-гурту «Ягоди».
Працює у Львівському академічному драматичному театрі Лесі Українки. Навчалась на сценічному мистецтві Львівського університету ім. Івана Франка у Олексія Кравчука.
Грає у виставі «Баба Пріся», кіно «ЕКС», учасницькому перформансі «Уявні маршрути Львовом», сімейній сазі «Мої родичі та інші покидьки» та ін.
Андріана-Ярослава Саєнко
Яся Саєнко – музиканта, співачка, флейтистка. Закінчила Львівську музичну школу ім. С. Крушельницької та Львівську музакадемію ім. М. Лисенка за фахом флейти. Лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Паралельно розвивається як співачка, зокрема українського автентичного співу. Брала участь у співочих майстернях Наталки Половинки, Ганни Коропніченко, Домініки Чекун. Із жовтня 2019 є постійною асистенткою на майстер-класах Уляни Горбачевської.
Марко Свіжінський
Актор Львівського академічного Театру імені Леся Курбаса.
Закінчив акторське відділення Львівського університету ім. Івана Франка (кафедра театрознавства і акторської майстерності, факультет культури і мистецтв), курс Олега Стефана.
Грає у виставах «Memento vivere», «Благодарний Еродій», «Зимова казка», «Раптом минулого літа» та ін.
Катерина Смірнова
Фріланс-мисткиня.
Займається фізичним театром і різноманітними руховими практиками.
Брала участь в резиденціях і міжнародних проєктних перформенсах в Європі й Індії.
www.facebook.com/katerynasmrnv
Ярослав Федорчук
Актор театру і кіно, провідний актор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, засновник акторської студії «22», учасник музичного гурту «Миклухо Маклай».
Знімався у фільмах «Політ золотої мушки», «Брама», «ЕКС», «Ефір», «Політ золотої мушки», «Шляхетні волоцюги», «Будиночок на щастя» та ін.
Уляна Горбачевська
співачка, режисерка, авторка проєкту
Відома українська співачка та режисерка.
Досліджує автентичні народні пісні та давні духовні наспіви України. Створює нові театральні та музичні форми, де поєднує автентичний спів з авторськими імпровізаціями.
Співпрацює з відомими українськими та іноземними митцями, серед яких: Юрій Андрухович, Клаус Куґель, Петрас Вишняускас, Марк Токар, Рішард Лятецький та ін.
Тарас Вергун
диригент
Випускник диригентського факультету кафедри оперно-симфонічного диригування ЛНМА ім. М. Лисенка (клас викладача Лисенко-Дідули Т.С., 2015).
Лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу диригентського мистецтва «Музична Таврія» у м. Херсон (квітень 2016).
Учасник ІІІ Міжнародного форуму молодих диригентів в м. Зелена Ґура (Польща).
Ukrainian Festival Orchestra (UFO)
UFO був створений на базі камерного оркестру «Collegium Musicum», який 2014 року заснували диригент Іван Остапович та культменеджер Тарас Демко.
У репертуарі оркестру — твори від епохи бароко до сучасності. Головною метою Ukrainian Festival Orchestra є створення якісних записів української класики та її популяризація у світі.
Ukrainian Festival Orchestra співпрацює зі світовими зірками класичної музики: скрипалями Ноа Бендінкс-Белґлі, Корі Церовшеком, Вадимом Холоденком, Андрієм Гавриловим, Антонієм Баришевським, Сергієм Островським, Джейкобом Шоу, Левом Маркізом, Сігізвальдом Кьойкеном, Теодором Кухарем та ін.
Михайло Балог
саксофон
Відомий український джазовий саксофоніст, музикант-експериментатор, продюсер, засновник низки музичних проектів та власної музичної школи Vedel School. Автор у Radio SKOVORODA.
Бере участь у відомих міжнародних джазових проектах та колабораціях. Зокрема, є співавтором проекту «ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ», працює над електронним проектом «MANU». Грав у проектах New Brain Trio, Mark Tokar Quartet, ShockolaD та ін. Співпрацює із відомими іноземними та українськими виконавцями, зокрема із співачками Лаурою Марті, Alloise, Катею Чілі та Уляною Горбачевською.
www.youtube.com/user/michaelbalogmusic
https://soundcloud.com/manutones
Ігор Гнидин
перкусія
Представник нового покоління українських джазових музикантів. Є одним з кращих барабанщиків України та одним з небагатьох українських імпровізаторів європейського рівня.
Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD» та «Igor Hnydyn Project». Закінчив Львівську Державну Музичну Академію по класу ударних інструментів. В 2010 Ігор став учасником стипендіальної програми від Кеннеді Центру (Вашингтон, США). З 2015 р. – один із засновників джазової кафедри у Львівській Національній Музичній Академії. Працює там як викладач. Співзасновник «Львівської Школи джазу та Сучасної Музики»
Гордій Старух
ліра
Співак, мультиінструменталіст та саунд-продюсер.
Закінчив Львівський державний коледж декоративно-ужиткового мистецтва імені Івана Труша за спеціальністю скульптор. Виготовляє ліри, кобзи та бандури, ексклюзивні гуслі. Створив близько півсотні інструментів.
Співзасновник і учасник гуртів Joryj Kłoc, Люди Добрі, Fidel trio Quartet, Джалапіта, Lirwak.
Володимир Олещук
сценограф та художник проєкту
Працює в галузі абстрактного живопису, експериментує в поєднанні живопису з відео, фото, музикою, поезією.
Член Української Спілки Іконописців.
Є учасником українських та міжнародних виставок, пленерів та перформансів, інсталяцій. Окремі роботи зберігаються в приватних збірках в Україні, Польщі, Канаді, США.
Марта Ваххольц
художниця по костюмах
Розпочинала кар’єру дизайнера в Польщі, де була відома як Marta Biczuja. Професійну освіту здобула у коледжі імені І.Труша та Академії мистецтв у Лодзі.
В українській індустрії моди активно працює з 2010 року. Постійна учасниця Lviv Fashion Week, Ukrainian Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland.
Колекції Марти Ваххольц тематично не повторюються. Скульптурні форми і незвичайні конструкції в колекціях чергуються з простими і традиційними, природні інспірації, флористики – з геометрією і графічністю, насичені кольори і неон – з ахроматичності і пастелями.
VJ groupe Cube
відео-арт
Віджей-група «КУБ» створена у 2006 році на базі одноіменного івано-франківського кіноклубу.
Зараз група складається з трьох віджеїв: VJ Glow (Сергій Пілявець), VJ DaPix (Денис Овчар), та VJ Ra (Роман Шкромида).
«КУБ» творить відео-арт у проектах Юрія Андруховича та групи «Karbido». Бере участь у відомих арт-фестивалях («Ostrale bienale», «ПортоФранко», «Ізоляція»), робить мапінг, медіаінсталяції, відеографіті на будівлях.
Олександра Сорокопуд
керівниця проєкту
Виконавча директорка «YMCA Lviv». Менеджерка з досвідом у сфері культури, академічній та неформальній освіті, проведенні досліджень та оцінці, заснуванню нових команд та організацій та у стратегічному лідерстві. Викладачка, кандидатка політичних наук, громадська діячка. Понад 17 років досвіду роботи у міжнародних проектах та організаціях. Працювала старшою помічницею з юридичних питань Львівського офісу УВКБ ООН, заступниця керівника західноукраїнської філії ГО Крим-SОS. Навчалася у Калгарі, Бангкоку, Стокгольмі, Римі, Вашингтоні. Проводила тренінги з менеджменту та лідерства в Казахстані, Грузії, Вірменії, ПАР та Канаді. Викладала у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ. Розробила та проводила курси з політології, теорії діалогу, історії політичної думки та філософії політики.
Хобі: акторська майстерність (Британська академія сценічного бою: користування мечем, агою та рапірою), аргентинське танго, вітрильний спорт, написання поезії.
Юрко Вовкогон
менеджер проєкту
Культурний менеджер та прес-секретар.10 років працював прес-секретарем та координатором проектів МО «Дзиґа»: бієнале Тиждень Актуального Мистецтва, міжнародні фестивалі «Флюгери Львова», «Jazz Bez», «Форт.Місія», «Дні мистецтва перфоманс у Львові» та ін. Як проектний менеджер YMCA Lviv керував проектами Молода Школа Відеоблоґу, проект арт-реабілітації ветеранів «Театр вуличної маріонетки». Мистецька діяльність: проект «Над срібною землею», разом із Олексієм Хорошком; дійство «Шевченко 201» (на фронті у с. Піски); медіа-інсталяції «РАНИ» за допомогою Сергія Петлюка (Вроцлав, Львів, Ґданськ, Харків). Отримав від Львівської міської ради звання «Менеджер культури 2017 року».
Захищав Україну від російської агресії у 2014-15 рр. у складі Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" та 2022 р. як солдат 80-ої бригади десантно-штурмових військ.
Громадська молодіжна організація «Християнська асоціація – УMCA»
YMCA Lviv - частина найбільшого у світі руху для розвитку молоді, який має 30 млн. членів у 130 країнах. Останні кілька років Львівська YMCA активно розвивається та проводить культурні і соціальні проекти, серед яких: адаптація переселенців «Гра в нас» із акторами театру ім. Леся Курбаса та Юрієм Іздриком, Культурний проект «Music life», арт-проект «Дерев’янко» – створення маріонетки для вуличних вистав ветеранами АТО, проекти «Мозаїка» та «Lemkovyna Lem» з Уляною Горбачевською. Львівська YMCA підтримує локальні партнерства з YMCA м. Калгарі, YMCA м. Орхус та Chinese YMCA of Hong Kong.
Громадська організація «Фундація Василя Сліпака»
Фундація створена у 2016 році задля підтримки культурних ініціатив, об'єднаних ідеєю трансформації українського суспільства згідно з європейськими ідеалами. Фундація виступає ініціатором та співорганізатором музичних конкурсів, концертів, кінопоказів, соціальних та культурних проектів. Серед завдань «Фундації Василя Сліпака»:
• створення, організація та підтримка культурних заходів: концертів, вистав, постановок, фестивалів, виставок, благодійних акцій, аукціонів, рейтингів, премій тощо;
• започаткування фізичних і віртуальних просторів та платформ з метою реалізації різноманітних культурних та соціальних ініціатив;
• промоція молодих талантів шляхом проведення конкурсів, надання грантів, стипендій та організація освітніх програм і тренінгів;
• підтримка дітей-жертв українських та світових військових конфліктів, а також підтримка розвитку на місцевому рівні освіти, науки, культури, мистецтва тощо;
• налагодження міжнародної інституційної та індивідуальної співпраці в різних сферах культурного і суспільного життя;
• захист прав інтелектуальної власності, пов'язаних із життєтворчістю Василя Сліпака.
Громадська організація «Кримський Дім»
Місце концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній сферах на континентальній Україні. Кримський дім є платформою для культурних та правозахисних заходів та ініціатив, навчальних програм, наукових досліджень, майданчиком для обговорення соціально важливих процесів та явищ. Керівником громадської організації «Кримський Дім» є відомий український правозахисник, журналіст, культурний менеджер Алім Алієв.