Skip to main content

Телеверсія "Ukraine — Terra Incognita". Всі серії

Давні ритуальні пісні, унікальне українське багатоголосся, фрі-джаз, відео-арт, нова симфонічна музика, сучасна хореографія, футурофолкові костюми – все це поєдналось у новій незвичній та вишуканій Опері-Міфі "Ukraine — Terra Incognita".

Опера-Міф присвячена воїну і співаку Василеві Сліпаку та всім захисникам України.

🌿  «Ми живемо в такий дивний час в Україні, що таке відчуття наче ми серед міфів, які ожили. Ніби ми є співтворцями новітнього українського міфу. Бо зараз, в цю секунду, в українському Степу стоїть воїн із Залізним Серцем, що захищає Рід, Дім і Любов», —  розповідає авторка та режисерка опери Уляна Горбачевська.

Зараз, перед загрозою знищення, українцям важливо зберегти свою культуру і розповісти про неї світові. Допоможіть нам у цій справі – поділіться телеверсією Опери-Міфу "Ukraine — Terra Incognita" зі своїми знайомими. З тими, хто здатен чути і відчувати. Тими, хто розуміє тендітність краси і ціну свободи.

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Організовує проєкт Опери-Міфу YMCA Lviv  із Фундацією Василя Сліпака.

 Разом творимо новий Міф!