Skip to main content

Дивіться трейлер телеверсії Опери-Міфу

За що воює Україна? Що може в сучасному світі змусити людей залишати кар'єру, йти на війну і віддавати своє життя заради того, щоб жили інші? Як смисли, закладені у давніх піснях, оживають і змінюють долю народу?

Сучасна Опера-Міф "Ukraine — Terra Incognita" розповідає про Україну, якої ви не знали. Давні ритуальні пісні, унікальна українська поліфонія, фрі-джаз, відео-арт, нова симфонічна музика, сучасна хореографія, футурофолкові костюми — все це в опері нового формату. Опера-Міф присвячена солісту Паризької опери українцю Василеві Сліпаку, який загинув, захищаючи свободу. Також опера присвячена сотням митців і тисячам чоловіків та жінок, котрі зараз захищають Україну.

 

Зараз, перед загрозою знищення, українцям важливо зберегти свою культуру і розповісти про неї світу. Допоможіть нам у цій справі – покажіть телеверсію Опери-Міфу "Ukraine — Terra Incognita" своїм знайомим. Тим, хто здатен чути і відчувати. Тим, хто розуміє тендітність краси і ціну свободи.

Почуйте незнаний спів української душі!


Фінансування проекту телеверсії здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Організовує проєкт Опери-Міфу YMCA Lviv  із Фундацією Василя Сліпака.