Skip to main content

Опера-Міф: інтерактивна світова онлайн трансляція

Для світової трансляції Опери-Міф «Ukraine – Terra Incognita» спеціально розроблено веб-платформу «Віртуальна опера». Вона дозволить глядачеві власноруч перемикатися між камерами. А зйомка із відеосистеми “DynamiCam” створюватиме ефект перебування на сцені.

 

14 жовтня 2021 р. у Львівській опері Національна прем’єра Опери-Міфу «Ukraine – Terra Incognita». Із 19:00 до 22:00 (за київським часом) з події вестиметься онлайн трансляція.

Опера присвячена українському співаку і воїну, солісту Паризької опери Василеві Сліпаку.

Ми не лише поєднаємо давні українські пісні із сучасним мистецтвом, а й використаємо інноваційну технологію зйомки та трансляції відео для того, щоб якнайбільше занурити глядача в атмосферу Опери-Міфу.

Спеціально для цієї трансляції українські розробники Ukr.Stream-Global Streaming Services (які робили стріми з Революції Гідності та є продюсерами номінованого на «Оскар» фільму «Зима у вогні») створили програму «Віртуальна опера». Експериментальна програма дозволяє вести паралельний стрім із кількох камер в декілька різних віконечок. Глядач у будь-якому куточку світу вперше зможе обрати, на кого йому дивитись чи просто слухати музику, насолоджуючись полотнами відео-арту.      

Щоб посилити ефект присутності глядача всередині дійства, залучена система “динамічна камера” (360-градусна відеозйомка системою “DynamiCam”). Цією системою створено інноваційний за технікою зйомок фільм “1917”.

Така технологія буде вперше в Україні застосована для трансляції сценічного дійства.

Доступ до інтерактивного перегляду матимуть амбасадори з різних куточків світу – ті, хто зголоситься робити промоцію проєкту і влаштувати трансляцію на певну аудиторію (громади української діаспори, культурні та дипломатичні установи, а особливо для вояків у прифронтовій зоні).

Нашими амбасадорами вже стали понад 100 осіб та організацій із 30 країн світу. Транслювати оперу будуть у Нью-Йорку, Філадельфії, Торонто, Мічігані, Калгарі, Буенос-Айресі, Лондоні, Парижі, Мадриді, Роттердамі, Орхусі, Стокгольмі, Вільнюсі, Варшаві, Граці, Тбілісі, Каїрі, Нью-Делі, Джакарті, в Гонконзі та Панамі, на Кіпрі та на Корсиці…

Приєднатися до мережі амбасадорів та отримати ексклюзивний доступ до «Віртуальної опери» можна заповнивши анкету до 10 жовтня за посиланням.

Окрім того для всіх охочих буде доступна безкоштовна онлайн трансляція режисерської версії Опери-Міфу «Ukraine – Terra Incognita» на нашому каналі у  YouTube та  Facebook. Підписуйтеся, щоб не пропустити!