Skip to main content

Опера-Міф "Ukraine — Terra Incognita". Серія 5. Міф Залізного Серця

Міф Залізного Серця – п’ята, заключна частина сучасної української Опери-Міфу "Ukraine — Terra Incognita". Давні ритуальні пісні, унікальне українське багатоголосся, фрі-джаз, відео-арт, нова симфонічна музика, сучасна хореографія, футурофолкові костюми – все це поєдналось у новій незвичній та вишуканій опері.

Опера-Міф присвячена воїну і співаку Василеві Сліпаку та всім захисникам України.

🌺  «Я хочу щоб наші Залізні Серця, які зараз б’ються разом в унісон, могли зм’якнути. Я думаю, що так і буде з Україною. Що ми пройшли ці складні історичні етапи, щоб наше покоління стало переможцями», —  розповідає авторка та режисерка опери Уляна Горбачевська.

З лібрето:

Ти – твоя Земля – твій Рід – твій Дім – твоя Любов – нитка-пуповина –  нитка-артерія,  що проходить наскрізь – до самого серця.

Коли здавалося б уже все втрачено, коли вона майже перервана, нізвідки виринають найпотаємніші потуги. 

Це пригадування своєї сили, це пам'ять іншого порядку. Пам’ять серця.

Воно – близько. Всередині тебе.


Зараз, перед загрозою знищення, українцям важливо зберегти свою культуру і розповісти про неї світові. Допоможіть нам у цій справі – поділіться телеверсією Опери-Міфу "Ukraine — Terra Incognita" зі своїми знайомими. З тими, хто здатен чути і відчувати. Тими, хто розуміє тендітність краси і ціну свободи.


Фінансування проекту телеверсії здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Організовує проєкт Опери-Міфу YMCA Lviv  із Фундацією Василя Сліпака.