Skip to main content

Вистава "Пливе човен" стала лауреатом премії ім.Лесі Українки

Вистава за музичної режисури  Уляни Горбачевською стала  лауреатом премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2022 року.

 

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» було висунуто 12 робіт театральних колективів зі Львова, Миколаєва, Полтави, Івано-Франківська, Черкас, Тернополя, Хмельницького, Сум, Вінниці, Чернігова і Києва.

 За рішенням комітету перемогу здобула вистава «Пливе човен» Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва (м.Львів).
Режисерка - Ірина Ципіна.
Музична режисерка - Уляна Горбачевська.
Художниця - Дарія Зав'ялова.

Члени журі відзначили високий рівень роботи режисера і акторів, які зробили справжню поетично- метафористичну поему. Автентичні пісні та відтворення обрядів занурюють глядача у вирій казкових подій. Виставу треба дивитися в спеціальних окулярах. Це дає можливість глядачу відчути себе всередині дійства.

Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/vyznacheno-laureativ-premii-imeni-lesi-ukrainky-za-literaturno-mystetski-tvory-dlia-ditei-ta-iunatstva-2022-roku