Skip to main content

Молода опера набирає волонтерів!

Хочеш стати частиною команди яка творить нове українське мистецтво?

Молода опера «Ukraine – Terra Incognita» саме зараз проводить тренінги і відбір волонтерів у Львові.

 

  • 6 онлайн-занять від творців опери-міфу: співаків, акторів, менеджерів, піарників, фандрейзерів.
  • Продовження навчання на «живих» співочих і театральних тренінгах.
  • Можливість потрапити у волонтерські команди з піару, менеджменту та розбудови світової мережі амбасадорів.
  • Участь в організації національної прем’єри.

 

«Ukraine – Terra Incognita» –  незвична сучасна опера, що поєднує архаїчний спів давніх українських пісень, симфонічну музику, фрі-джаз, відео-арт та футурофолкові костюми. Вона присвячена українському співаку і воїну Василеві Сліпаку. 2020 року опера була створена і знята на відео. Цього року команда опери планує здійснити постановку «наживо».

Відео постановки опери

Як стати волонтером опери-міфу?

до 5 квітня (18:00) зголоситися  за лінком: https://forms.gle/PUu9XqHv9QjQ99k58

(коротка реєстраційна форма на 1 хв. часу)

 


Кого ми запрошуємо до волонтерської команди?

Насамперед, студентів навчальних закладів Львова та молодих людей, які цікавляться сучасним мистецтвом.

 

Коли і як відбуватимуться онлайн-тренінги?

5-22 квітня 2021 р. Кожного понеділка і четверга 19:00 – 20:30.

Посилання на зустріч в Zoom надсилатимуться на пошту.

 

Яка програма?

5 квітня – знайомство. Вступ до опери.

8 квітня – Архаїчна пісня і сучасне мистецтво. Місія та унікальність опери-міфу.

12 квітня – Як створити нову оперу. Від ідеї до прем’єри.

15 квітня – Піар культурних проєктів. Між притомністю і невідомістю.

19 квітня – Розбудова мереж та міжнародна комунікація.

22 квітня – плануємо майбутнє.

 

Що після онлайн-навчання?

На середину травня (для тих, хто візьме участь не менш ніж у 5 онлан-тренінгах) плануємо живі зустрічі та ознайомчі пісенні і театральні тренінги від творців опери, щоб відчути про що вона і формувати команди. Працюємо над розбудовою міжнародної мережі амбасадорів, піар-кампанією та організацією постановки. Бажаючі розвивати цей та інші проєкти YMCA Lviv, отримають змогу обиратися до Молодої Ради організації.


 

Хто проводитиме тренінги?

Олександра Сорокопуд (проєктний менеджмент, керівниця YMCALviv)

Викладачка, кандидатка політичних наук, громадська діячка. Працювала старшою радницею Львівського офісу УВКБ ООН, заступниця керівника західноукраїнської філії ГО Крим-SОS. Навчалася у Калгарі, Бангкоку, Стокгольмі, Римі, Вашингтоні. Проводила тренінги з менеджменту та лідерства в Казахстані, Грузії, Вірменії, ПАР та Канаді.

Уляна Горбачевська (авторка та режисерка опери-міфу)

Співачка, акторка, режисерка, дослідниця автентичного українського співу та давніх духовних кантів. Уляна творить проєкти на основі поєднання українських архаїчних співочих традицій з сучасними мистецькими формами. Вона також поєднує традиційний спів з власними імпровізаціями та сучасною музикою (free jazz, електроніка). Більшість її проєктів – це співпраця зі світовими музикантами та акторами.

 

Юрко Вовкогон (піарник, менеджер, воїн-доброволець)

Піар-менеджер, менеджер культури. Досвід понад 15 років. Працював прес-секретарем та координатором проектів МО «Дзиґа»: бієнале Тиждень Актуального Мистецтва, міжнародні фестивалі «Флюгери Львова», «Jazz Bez», «Форт.Місія», «Дні мистецтва перфоманс у Львові» та ін.

 

Ірина Вуйцик (спеціалістка зі зовнішніх комунікацій)

Міжнародна комунікаторка та фандрайзерка. Радниця з моніторингу і оцінки (Програма U-LEAD, GIZ) та керівниця навчального центру НАМ (Київ).

 

Оксана Кузенко (комунікації та стратегічне планування)

Кандидатка філософських наук, викладачка філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Ініціаторка, координаторка та менторка проєктів крос-секторальної співпраці, проєктів націлених на розвиток громадянського суспільства та демократії. Експертка з комунікації та стратегічного планування. Голова правління ГО «Центр соціальних інновацій», заступниця Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».

Оксана Дарморіз (менеджмент культури)

Відома українська дослідниця культури, в.о. завідувача кафедри теорії та історії культури Львівського національного університету ім. Івана Франка, кандидатка філософських наук, доцентка, консультантка офісу Lviv City of Literature,  авторка лекцій із проектного менеджменту у сфері культури.

 

Микола Береза (учасник опери-міфу, актор, режисер)

Актор театру і кіно, режисер Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Закінчив акторський курс у ЛНУ імені Івана Франка та режисерський курс Володимира Кучинського. Здійснив постановку вистави «Репетиція у Театрі злочину» за Жаком Моклером. Виконавець головної ролі у фільмах «Червоний» та «Червоний. Без лінії фронту». Також знімався у фільмах «Срібна земля», «Брати. Остання сповідь», «Тіні незабутих предків» та ін.


 


Набір волонтерів проводиться молодіжною організацією YMCA Lviv  в межах проєкту «Youth engagement: citizens participation through enhanced social action skills and tools (Active Citizens)».  Проєкт впроваджується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Адміністративний партнер: ГО "Лабораторія ініціативної молоді.